Інтерактивні "Ножиці" у Вінниці!

27 квітня Черкаський академічний музично-драматичний театр ім. Тараса Шевченка презентував інтерактивну виставу «Ножиці» за п’єсою Пола Портнера.
Уявіть, що події детективу відбувалися саме у Вінниці!

Актори влучно імпровізували, дивуючи глядачів своєю обізнаністю про життя-буття нашого міста. Безпосередньо ж ця дивна історія трапилася у тутешньому салоні краси. Усе було б добре, та поверхом вище мешкає відома співачка, яка набридла своїм співом працівникам перукарні та її відвідувачам. Згодом стає відомо, що оперну діву вбили ножицями.Ножиці

Під підозрою опинилися перукар з асистенткою, дружина депутата, антиквар та навіть слідчий, який теж на момент вбивства перебував у салоні. До того ж у кожного з них є власний мотив для скоєння злочину. Непростою місією були наділені й глядачі: усі присутні в залі мали змогу не лише виступити свідками, але й голосуванням визначити злочинця.

Зрозуміло, що кожного разу ця постановка не схожа на попередню. Все залежить від вироку публіки.

Актори лише професійно підігрують глядачам, обігруючи  ситуацію. Щедрі на оплески вінничани дякувала черкащанам за веселий вечір, обговорюючи подробиці історії, очевидцями якої вони стали.

Привітав акторів і директор вінницького театру Іван Педорук, пообіцявши подальше співробітництво та дружнє спілкування. У рамках підписаного меморандуму керівники уже домовляються про наступні гастролі восени цього року. Тож до зустрічі!

Ножиці

Світлини Віктора Кравченка