Вінницький академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського

У рамках Національного тижня безбар'єрності наш театр відвідала Перша леді України Олена Зеленська. Разом із ветеранами та військовослужбовцями вона переглянула уривок з вистави «KVITKA». Саме цю постановку про співачку з українською душею Квітку Цісик щиро люблять містяни. Неодноразово її відвідували й глядачі з порушеннями зору та з особливими потребами, адже в театрі облаштовано спеціальні місця для крісел колісних, діє тактильна навігація та супровід аудіоопису (наразі в арсеналі театру таких вистав уже 12). Тож сучасні технології та віддана праця колективу роблять мистецтво доступним для кожного.
Від початку повномасштабної війни садовці активно допомагають у відновленні нашим захисникам та членам їхніх родин, організовуючи для них благодійні перегляди вистав. Також театр успішно реалізує соціокультурні проєкти «Мистецтво без кордонів» та «Терапія мистецтвом», системно співпрацюючи з лікувальними й реабілітаційними закладами регіону задля психологічного відновлення поранених воїнів. Окрім цього налагоджено активну взаємодію з Вінницькою обласною організацією УТОС, Обласним медичним реабілітаційним центром ветеранів війни та радіаційного захисту, а також Державною установою «Центр комплексної реабілітації "Поділля"».
Така масштабна модернізація простору та розвиток благодійних ініціатив стали можливими завдяки єдності та надійній підтримці з боку керівництва міста та області. Ми щиро дякуємо за всебічне сприяння голові Вінницької обласної Ради В'ячеславу Соколовому, очільниці Вінницької ОВА Наталі Заболотній та міському голові Сергію Моргунову. Разом ми доводимо, що мистецтво лікує та не має кордонів!