Вистава за п’єсою Леонарда Герша у постановці Оксани Бандури живе на сцені театру від 25 квітня 2024 року. Вона торкнулася душ та сердець і юних, і сивочолих, адже пошук себе, бажання мріяти, відчувати кохання притаманні глядачам різного віку.
Театр запрошує на перегляд ніжної й водночас іронічної історії двох абсолютно різних людей — Дональда та Джил, яких об’єднує не просто бажання вирватися за межі звичного, але й знайти і зрозуміти себе у реаліях сьогодення. Він живе відчуттями та внутрішньою гармонією, вона прагне світла софітів і великої сцени, але разом вони створюють свій, справжній і щирий світ.
І найголовніше: чуттєва мить «Ці вільні метелики» залишає після себе теплий посмак і легку задуму.
До кінця сезону Метелики прилітають лише 6 травня.
Поспішіть придбати квитки і насолодіться чуттєвою миттю!
До зустрічі!

