Віншуємо зі славним ювілеєм заслужену артистку України Марію Василівну Скрипник, яка з 1980 року пов’язала свою долю з Вінницею після завершення Харківського інституту театрального мистецтва. За 20 років служіння у театрі ім. М.К.Садовського створила галерею різнопланових образів, серед яких, найулюбленіші, донна Анна («Камінний господар» Леся Українка), міс Кейсуел («Мишоловка» А.Крісті), Віра Миколаївна («Сімейне вогнище» С.Альошина), Тетяна («Любов при свічках» Н.Птушкіна), леді Мільфорд («Підступність і кохання» Ф.Шіллєр).
Як ведуча та співавторка провела безліч концертів, ювілейних вечорів, творчих звітів Вінниччини на сцені Національного палацу «Україна», зокрема «Подільське ґроно калинове», «Тобі, Україно, щедрує Поділля», «Краса України – Поділля», «Благословенна земля моя Вінниччина».
Лише уявіть, що наша ювілярка є авторкою понад 500 мистецьких проєктів і постановницею міських та обласних заходів, серед яких «У моєму серці Вінниця», «Вінничанин року», «Покровитель культури», «Ми за Україну духовну», «День міста», «День Європи», «Скарби Поділля», «Вишивана доля Вінниччини», «Різдвяне диво». «Великодня писанка», «Мистецтво одного села», «Подільський оберіг», «Узвіз народних ремесел», «Співає Поділля Леонтовича» та інші. Автор та керівник відео-проєктів «Сім чудес Вінниччини», «21 Перлина Вінниччини», «Мистецтво одного села».
У 2000–2007рр. обіймала посаду начальника управління культури Вінницької міської Ради, а з 2008р. по 2015р. очолювала управління культури Вінницької обласної державної адміністрації.
З 2015р.- заступниця директора театру з загальних питань.
Її багаторічна плідна праця, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток національної культури неодноразово була відзначена на рівні міста, області, країни.
Колектив театру щиро вітає Марію Василівну з особливим святом!
Удачі та добробуту, щастя та любові, здоров’я та життєвих сил.
Нехай кожного дня приходить нова радість, нова удача та нові мрії, які обов’язково матимуть продовження!
Щастя Вам на довгі роки! Вітаємо! Віншуємо! Ґратулюємо!

