Оксана Володимирівна Бандура

Дата народження 28.01.1978
Артист драми

 

Випускниця театрального відділу Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича (1997р.) та режисерського факультету Національного університету театру, кіно та телебачення ім.І.Карпенка-Карого (2008р.).
Зіграла 30 ролей, серед яких Бейкле у “Поминальній молитві”, Соня у “А зорі тут тихі...”, Маріквіта у “Камінному господарі”, Андрійко у “Смертельному трюці”, Лаура у “Блезі”.
У творчому доробку чимало травестійних ролей у виставах для дітей: Пеппі – “Пеппі Довга панчоха”, Попелюшка – “Попелюшка”, Брігелла – “Лускунчик, Снігуронька – “Один за всіх”, Ружа – “Рома і Ружі”, Принцеса  - "Аладін"та ін.
Створені нею образи виразні, життєві, психологічні. Це і Геся з міщанської комедії “Моралі пані Дульської”, і Глорія з джаз-комедії “Дорога Памела”, і Анна з шоу-комедії “ За три кроки від Бродвею”, і Мартіріо з романтичної драми "Дім Бернарди Альби".
Визнання до актриси прийшло з майстерним виконанням головних ролей у трагіфарсі “Друга смерть Жанни д’Арк” (Жанна) та виставі “Ассо та Піаф” (Піаф).
Як режисер здійснила постановку новорічної казки Н.Шейко-Медведєвої “Хуха-Моховинка”, казки Я.Стельмаха “Стережися Лева!” та веселої історії О.Толстого, В.Селезньова “Пригоди Буратіно”.
 
 
 
       

Copyright © 2013-2017 Вінницький обласний музично-драматичний театр. Всі права захищені (All rights reserved).