Надія Сергіївна Кривцун

Дата народження 05.01.1960
заслужена артистка України

 

Прийшла до театру після закінчення Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І.Карпенка-Карого у 1981 році. Із невеликою перервою (актриса Донецького російського театру юного глядача) служить у вінницькому театрі 26 років. За цей час зіграла до 70 ролей у драматичних та музичних виставах, переважна більшість яких головні.
Талановита, музично обдарована, емоційна, з гарними сценічними даними. Працелюбна, віддана акторській професії. Цікавими є такі її роботи: Арманда у булгаковській трагедії “Життя та смерть пана де Мольєра”, Стеха у шевченківській драмі “Назар Стодоля”, Галина у драмі М.Старицького ”Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниці...”, Анна в п’єсі Л.Разумовської “Сестри”, Цейтл у п’єсі Г.Горіна “Поминальна молитва”, Моллі у психологічному детективі А.Крісті “Мишоловка”, Таня у драматичному етюді В.Селезньова «Осіння мелодія», Фея  у драматичній історії В.Селезньова " Незакінчена історія".
Гострохарактерні, емоційні й запальні її героїні у комедійних виставах: Луіса (“Дуенья” Р.Шерідан), Анеля (“Дами та гусари” О.Фредо,), Крістіна (“Крихітка” Ж.Летрез), Сона (“Ханума” А.Цагарелі), Марієтта (“Баядера” І.Кальман), Тессала (“Дім, у якому переночував бог” Г.Фігейреду), Зовиця ("Майська ніч" М.Гоголя, М.Лисенка),  Дженні (“Потрібен брехун” Д.Псафас), Ганна Андріївна («Ревізор» М.Гоголь). Яскравими є її персонажі у драматичному етюді "Осіння мелодія" (Таня), у драматичній новелі "Незакінчена історія" (Фея), у фантазії на теми кохання "Ніч Святого Валентина" (Жінка).
 Лауреат Республіканського конкурсу читців ім. Т.Г.Шевченка (1989 р.).
Удостоєна Подільської літературно-мистецької премії “Кришталева вишня” за 2006рік.

Copyright © 2013-2017 Вінницький обласний музично-драматичний театр. Всі права захищені (All rights reserved).