Діана Сергіївна Калакай

Дата народження 10.09.1962
заслужена артистка України, балетмейстер

 

Калакай Діана Сергіївна прийшла до театру у 1984р. артисткою балету після закінчення хореографічного відділу Житомирського культурно-просвітнього училища. З перших же робіт показала себе як здібна, талановита танцюристка, артистична, з виразною пластикою, тому і була постійно задіяна в усьому музичному репертуарі театру.
Діана Сергіївна створила низку драматичних образів, яким притаманні душевність й привабливість, драматизм і невимушена комедійність. Вони знайшли свого вдячного глядача. Це і Танька з “Додому!”, і Вірка з “Шиндай”, і дівчинка з “Жили-були ”, і коханка з «Продам чоловіка».
Досвідчений фахівець і талановита танцюристка з лютого 2004 – балетмейстер театру. Постановник усіх пластичних сцен як у драматичних, так і музичних виставах, танців у концертних програмах. Працює на високому професійному рівні. Творча особистість небайдужа до розбудови театральної справи. Вона завжди вкладає у танець всю душу, у поезії Діаниного танцю відображається уся її людська сутність. Згадаймо хоча б найяскравіше тому підтвердження: „Ревізор”, „Кохання у стилі бароко”, „Майська ніч”, „Одруження Фігаро”.
 У березні 2008р. – нагороджено Подільською літературно-мистецькою премією "Кришталева вишня".
Заслужена артистка України (2008р.).

Copyright © 2013-2017 Вінницький обласний музично-драматичний театр. Всі права захищені (All rights reserved).