Володимир Холкін

Дата народження 18.09.1981
соліст-вокаліст

 

Прийшов до театру у 2004р. Випускник Вінницького училища культури і мистецтв М.Леонтовича (2000р.) та Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського (2005р.). Навчається у Київській національній консерваторії.
Обдарований працелюбний молодий актор з успіхом робить впевнені кроки як у музичному, так і драматичному репертуарі. Має відмінні музичні здібності, у актора високі вокальні дані. Йому притаманні надзвичайна органічність та щирість, емоційність, темпераментність. Варто відмітити такі його ролі у музичних виставах: Андрій у "Запорожці за Дунаєм" С.Гулака-Артемовського, Петро у «Наталці Полтавці», Левко у «Майській ночі». Задіяний у масових сценах вистав «Шалений день, або Одруження Фігаро» та «Лісовій пісні». Працює і у казках («Загублена казка» (Зайцев), «Малюк та Карлсон, який живе на даху» (Злодій), «Пригоди Буратіно» (Артемон), «Дванадцять місяців» (садівник, глашатай, місяць), "Бременські музиканти" (Пес) та ін..
Значною є робота соліста-вокаліста у концерті «Життя і музика, й любов…» Виступи актора на концертах проходять з великим успіхом. У його репертуарі – вітчизняна та зарубіжна оперна класика італійською, російською, українською мовами.
 

Copyright © 2013-2017 Вінницький обласний музично-драматичний театр. Всі права захищені (All rights reserved).