Басовська Світлана Юріївна

Дата народження 18.12.1985
солістка-вокалістка

 

Прийшла до театру у 2004р. Випускниця Вінницького училища культури і мистецтв М.Леонтовича (2005р.) та Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського (2009р.)
Перша її роль у театрі - Оксана у «Запорожці за Дунаєм». За невеликий проміжок часу зарекомендувала себе здібною артисткою-вокалісткою, яка володіє чудовою музичною пам’яттю, наполегливо працює і над акторською майстерністю, адже зайнята у виставах з драматичного репертуару. Серед робіт артистки Наталка з «Наталки Полтавки», Русалка з «Майської ночі», Падчерка з «Дванадцяти місяців». 
Готує  вокальні партії (концертні програми) з метою їх виконання у концертах та музичних виставах. Має необхідні голосові, музичні і сценічні здібності для  виконання перших та других партій та ролей у репертуарі театру, окремих вокальних творів у  концертних програмах. У її репертуарі твори українських, російських композиторів, народні пісні, романси, співає вона й італійською мовою.  Яскраве тому підтвердження концерт "Життя і музика, й любов..."

Copyright © 2013-2017 Вінницький обласний музично-драматичний театр. Всі права захищені (All rights reserved).