Остапчук Любов Антонівна

Дата народження 16.09.1970
артист драми

 

Остапчук Л.А. прийшла до театру після закінчення Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.Карпенка-Карого у 1996 році. За цей час зіграла більше 20 ролей.
У творчому доробку Любов Антонівни ролі різного плану. Останні роботи артисти позначені глибоким проникненням в образ, емоційно хвилюючі. Серед них леді Макбет “Макбет”, Кетті у музичній комедії „Як повернути чоловіка”, Ангустіас у трагедії „Дім Бернарди Альби”, Анна у драмі „Украдене щастя”, Маруся Чурай у поемі для театру ”Маруся Чурай”, Мадлен у мелодраматичній історії «Жахливі батьки», Марія Антонівна у сатиричній комедії "Ревізор", Соня з комедії "Дядя Ваня", Ярися з комедії-жарту "Кохання в стилі бароко", Огюстіна з романтичної драми "Дім Бернарди Альби" та ін.
Як виконавиця головної ролі - Мавки - у міфі з прадавніх часів «Лісова пісня» стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України ім. Лесі Українки (2009р.). 
Темпераментна, неординарна вона і в комедійних образах – Пепіта  ( "Блез”),  Кула (“Потрібен брехун”), Огюстіна ("Вісім люблячих жінок").
По-творчому підходить артистка і до створення казкових образів у дитячих виставах.
 
 

Copyright © 2013-2017 Вінницький обласний музично-драматичний театр. Всі права захищені (All rights reserved).